Програмні продукти для ЖКГ

Продуктова лінійка програмних продуктів для ЖКГ включає білінгову систему (система розрахунків та нарахувань), бухгалтерську систему та побудинковий облік, он-лайн сервіс «Особистий кабінет Мешканця».

Мій Дім.Розрахунок комунальних послуг для України – програмний продукт призначений для вирішення завдань щодо нарахування різних послуг у сфері ЖКГ, обліку пільг та субсидій, формування квитанцій, відстеження заборгованості, рознесення оплат від мешканців, обліку приладів обліку та їх показань, диспетчерська служба, розсилка квитанцій по e-mail та інше.

Мій Дім.Бухгалтерія ЖКГ і Побудинковий облік – програмний продукт призначений для автоматизації бухгалтерського, податкового та управлінського обліку у керуючих компаніях. У програмі функціонує підсистема ведення побудинкового обліку доходів та витрат у розрізі тарифних статей, відображення розрахунку заробітної плати у побудинковому обліку. Це готове рішення для ведення обліку в організаціях, які надають будь-які види послуг у сфері житлово-комунального господарства, будь-якої форми власності.

Мій Дім.Особистий кабінет — інноваційний програмний продукт у вигляді он-лайн ресурсу, який повністю синхронізований із програмою «Мій Дім. Розрахунок комунальних послуг для України» та виконує роль додаткового каналу взаємодії між керуючими компаніями, ОСББ та Мешканцями.

«Для більш детального ознайомлення з цими програмними продуктами будь ласка перейдіть на наш спеціалізований ресурс jkg.com.ua» Перейти на jkg.com.ua
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ


×
Scroll Up