Програмні продукти для ЖКГ

Продуктова лінійка програм для ЖКГ включає: Білінгову систему (система розрахунків та нарахувань), Бухгалтерський облік та побудинковий облік, онлайн-сервіс «Особистий Кабінет Мешканця».

BAS ERP

BAS ERP — на сьогоднішній день є одним з найкращих продуктів, представлених на ринку, який легко допоможе автоматизувати робочий процес на великих підприємствах з будь-якою кількістю персоналу та складністю виробництва.

BAS Управління автотранспортом

BAS Управління автотранспортом. Стандарт — відмінний програмний продукт, який призначений для автоматизації управлінського та оперативного обліку в автотранспортних підприємствах та організаціях, а також у автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

BAS Бухгалтерія

BAS Бухгалтерія – це готовий інструмент для вирішення завдань, пов’язаних із бухгалтерською службою підприємства. Це прикладне рішення можна використовувати для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

BAS КУП

BAS Комплексне управління підприємством є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку, що дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого та середнього бізнесу.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ


×
Scroll Up